Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Turnájek ve stolním fotbálku

 

V sobotu 22.března proběhl turnájek ve fotbálku, který jsme si poprvé zahráli jen mezi členy. Zúčastnilo se 18hráčů, tedy 9 družstev. Hrálo se každý s každým, za výhru byl jeden bod a při remíze se vhazoval rozhodující míček. Celý večer jsme se skvěle bavili, o výborné buřty na pivě se postaral náš ,,šéf kuchař" Standa a o pití náš ,,pekelný stroj" Sputnik. Turnaj se vyvedl a věříme, že si tento pohodový večer příští rok zopakujeme.

POŘADÍ

HRÁČI

 

 

1.

Hanča Cmíralová & Pavel Fantyš

 

 

2.

Lenka Váňová & Martin Vašák

 

 

3.

Olča Váňová & Petra Udjurminská

 

 

4.

Míra Dohnal & Zdeněk Šplíchal ml.

 

 

5.

Karel Mikulanda & Láďa Šplíchal

 

 

6.

David Jaroš & Jirka Dolejší

 

 

7.

Jitka s Petrem Řezáčovi & Petr Slaninka

 

 

8.

Standa Váňa & Honza Udjurminský

 

 

9.

Petr Mikulanda & Míra Karda ml.

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode