Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Turnaj v nohejbalu

 

V sobotu 28.června 2008 se na hřišti ve Velkých Heřmanicích konal třetí ročník turnaje v nohejbalu. O pohár hasičů z Velkých Heřmanic bojovalo celkem dvanáct družstev, přičemž na hřišti nechyběli ani obhájci titulu - "Hackeři" z Votic a jejich soupeř z finále - "Wowaři" z Heřmanic. Ptáte se, zda "Hackeři" obhájili vytoužený pohár? Nebo předali trofej jinému družstvu? Den nabitý zajímavými a napínavými zápasy přinesl překvapivého vítěze - tým "Gemblerů" (ve složení M.Auředník, J. Cmíral a M.Tomek), jenž v semifinále vyřadil "Hackery" a v souboji o první místo pokořil favorizovaný tým "Přátel". Celý den nám přálo počasí, které k nám na hřiště přilákalo spoustu přátel, známých a sousedů, se kterými jsme sledovali velice kvalitní utkání, kterých bylo více než dost. Průběh turnaje dokazuje, že se hra všech týmů neustále zlepšuje a že se máme na co těšit v příštím roce.

Všem hráčům děkujeme za příjemnou podívanou, dále náš dík patří těm, kteří se podíleli na realizaci a průběhu celého dne. Nesmíme zapomenout ani na ty, kteří přišli podpořit své favority či posedět u dobrého pivečka a klobásky se svými přáteli. Děkujeme!

Výsledky: 1. Gembleři z Heřmaniček, 2. Přátelé ze Sedlčan, 3. Hackeři z Votic, 4. Wowaři z Velkých Heřmanic, 5. Jamida z Velkých Heřmanic, 6. Komančové z Heřmaniček, 7. Citróni z Benešova, 8. Velké Heřmanice, 9. Kavrdo z Velkých Heřmanic, 10. Pavouci ze Smilkova, 11. Junioři z Velkých Heřmanic, 12. Tvrdý játra z Heřmaniček

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode