Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Hry bez hranic

 

V sobotu 5. července 2008 zástupci z řad hasičů a obyvatel Velkých Heřmanic vyrazili reprezentovat naši obec na Hry bez hranic, které se konaly na hřišti v Borotíně. Organizátorem a pořadatelem celé akce byl SDH z Pikova, družstvo Pikova totiž v loňském roce zvítězilo a náleželo mu tak pořadatelství dalších Her. Klání v Borotíně se neneslo v duchu konkrétního tématu jako tomu bylo loni v Mezně. Soutěže však byly hezky připravené a zajímavé, soustředily se na rychlost a čas, prověřovaly naši schopnost rychle a hbitě reagovat. Přestože se našemu družstvu příliš nedařilo a umístilo se na posledním místě, myslíme si, že jsme špatný dojem neudělali a obec jsme jistě nezahanbili. Vítězem Her bez hranic pro tento rok se stalo družstvo "Země krále Miroslava" - tým ze Smrkova, kam se budeme těšit příští rok.

Děkujeme všem fanouškům za podporu!

Fotogalerie: Hry bez hranic

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode