Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Člověče, nezlob se!

 

V sobotu 16.2.2008 od 13 hodin se v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích konal 1. ročník turnaje v Člověče, nezlob se! Celkem 20 hráčů do věku 15 let poměřilo své síly s kamarády a dalšími vrstevníky. Hra se hrála ve skupině čtyř hráčů, všichni absolvovali čtyři kola, každé z nich mělo stanovený časový limit 30 minut. U každého stolu sledovali hru rozhodčí, vše proběhlo za velmi příjemné atmosféry, děti se usmívali, nikdo se nezlobil, když prohrál. Své ratolesti přišli samozřejmě podpořit rodiče, kteří dětem velmi fandili. Na každé dítko čekal jeden párek v rohlíku zdarma, k tomu pití, co hrdlo ráčilo. Dále bylo pro každého z přítomných dospěláků připraveno dobré pivo, limo a k snědku také párek v rohlíku nebo zdarma domácí gulášek. Žádný z hráčů neodcházel s prázdnou. Každý, kdo se turnaje zúčastnil, obdržel dïplom, něco na zub a pět nejlepších hráčů bylo odměněno hodnotnou cenou. Hráčům na prvních třech místech po právu náleželi medaile, které jim udělali ohromnou radost. Pro posledního byla přichystána hra Člověče, nezlob se! Jako cena útěchy a taky aby si mohl do příštího roku natrénovat lepší strategii. Po ukončení turnaje následovala volná zábava, kdy si děti z heřmanské hasičarny udělali malou diskotéku. Jak sliboval plakát, k večeru se role otočili a své schopnosti předvedli rodiče, členové a přátelé sboru. Souboj ,,dospěláků" byl velice napínavý a plný zvratů.

A kdo se procházel na první příčky? To se dočtete v přiložené výsledkové listině.

DĚTI DO 15 LET

POŘADÍ

JMÉNO

1.

Olča Vrtišková

2.

Johana Brodáková

3.

Vašík Dolejší

4.

Tereza Řeháková

5.

Petr Vaněk

6.

Péťá Řezáč

7.

Zbyněk Hrubý

8.

Miluška Kardová

9.

Katka Urbanová

10.

Karolína Matoušková

11.

Jakub Matoušek

12.

Sofie Brodáková

13.

Jindra Bělohlávek

14.

Martin Karda

15.

Verunka Váňová

16.

Míša Hrubá

17.

Honzík Svoboda

18.

Zdenda Čechota

19.

Radek Bělohlávek

20.

Lukáš Kadlec

VEČERNÍ ČLOVĚČE

POŘADÍ

JMÉNO

1.

Jan Udjurminský ml.

2.

Zdeněk Šplíchal ml.

3.

Lenka Šemberová

4.

Tomáš Vrtiška

5.

Jiří Dolejší ml.

6.

Iva Vrtišková

7.

Jarka Kardová

8.

Petra Dolejší

9.

Ladislav Šplíchal

10.

Miroslav Karda ml.

11.

Lenka Váňová

12.

Pavel Marcelis

13.

Jiří Vrtiška

14.

Jiří Dolejší st.

15.

Jitka Řezáčová

16.

Petra Udjurminská

17.

Jana Šemberová

18.

Petr Slaninka

19.

David Jaroš

20.

Hana Cmíralová

Fotky jsou ZDE

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode