Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Okrskový poplach listopad 2007

 

Dne 3.11.2007 byl vyhlášen poplach. Cíl: dům pečovatelské služby v Arnoštovicích. Sešlo se nás 11. Poplach byl pro nás vyhlášen v 17:08, na místo jsme dorazili v 17:26. Našim úkolem bylo navázat vedení vody pěti hadicemi "B" a použít stříkačku, aby hnala vodu dále vpřed. Přijelo všech pět sborů okrsku Heřmaničky, po propojení všech hadic a stříkaček byla voda na místě požáru za 38 minut.Velice nám pomohlo, že jsme týden předtím absolvovali taktické noční cvičení a na našem výkonu to bylo znát. Vše klapalo a jako jediní jsme dokázali použít světelných signálů. Potěšilo nás, že jsme vše zvládli v pořádku, a to i přesto, že s námi nebyl velitel ani zástupce velitele sboru.

 
Zúčastnili se: Stanislav Váňa, Lenka Váňová, Marek Váňa, Miroslav Karda st., Miroslav Karda ml., Miroslav Dohnal, Josef Rohlíček, Zdeněk Šplíchal ml., Karel Mikulanda, Lenka Vlachová a Pavel Mikulanda.

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode