Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Noční cvičení říjen 2007

V polovině října jsme byli osloveni k účasti na nočním celookresovém cvičení, kterou jsme přijali. Cvičení se konalo 27.-28.října v okolí Ješetic. V nočních hodinách bylo připraveno několik speciálních hasičských zákroků a disciplín, se kterými se mnoho zúčastněních setkalo poprvé v životě, například hloubkové vysávání ejektorem, záchrana raněného při autonehodě, světelná signalizace, prodlužování proudů, šplhání po laně, zrychlený přesun, testy ze znalostí hasičské techniky a možností hašení. Po útrapné a náročné noci, při které se najelo asi 30km, jsme unaveni, ale zdárně dorazili do cíle. K našemu překvapení jsme se umístili na pro nás nádherném 10 místě z 20 družstev a měli jsme z toho velkou radost. Dále musím pochválit naši babičku RN, která ve velké konkurenci obstála na výbornou. Po příjezdu na místo konání jsme se setkali s takovými názory, jako například : "S tímhle chcete někam dojet…?", ale na druhou stranu byli i tací, kteří nás žádali o foto.


 
Cvičení se zúčastnili: Stanislav Váňa, Ladislav Šplíchal, Petr Slaninka, Jan Udjurminský ml., Jiří Rohal, Michal Kolář a fotografka Petra Udjurminská

Fotogalerie: Noční cvičení říjen 2007

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode