Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Okrskový poplach říjen 2008

 

27. října 2008 byl vyhlášen okrskový poplach s cílem uhasit objekt v Čišťovicích u Šemberů. Úkolem sborů bylo dopravit vodu k místu požáru z rybníka Utopence, který se nachází za sokolovnou v Heřmaničkách. Ve Velkých Heřmanicích byl poplach vyhlášen v 16:29 hodin, k místu zasáhu jsme dorazili v počtu 14ti členů jako první v čase 16:38 hodin. Velitel okrsku pan Zdeněk Dvořák nás navedl k místu čerpání vody s tím, že máme s pomocí stříkačky a 4 hadic "B" nasát a vést vodu z výše zmiňovaného rybníka. Bohužel nás zradila technika a nepodařilo se nám vodu nasát. Proto musel přispěchat sbor hasičů z Heřmaniček, který měl stanoviště nad námi a svou stříkačku přemístil k rybníku a vodu bez problémů nasál.
První, kdo byl informován o požáru, byl sbor hasičů z Heřmaniček, a to v 16:28 hodin, na místě požáru byla voda v 17:07 hodin.

 
Zúčastnili se: Miroslav Dohnal ml., Marek Váňa, Olga Váňová, Zdeněk Šplíchal ml., Zdeněk Šplíchal st., Ladislav Šplíchal, Jan Udjurminský ml., Petra Udjurminská, Tomáš Vrtiška, Jiří Rohal, Jiří Dolejší ml., Hana Cmíralová, Stanislav Váňa, Lenka Váňová.

Fotogalerie: Okrskový poplach říjen 2008

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode