Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Turnaj v nohejbalu červen 2007

 

23.6.2007 se ve Velkých Heřmanicích konal druhý ročník turnaje v nohejbalu. Letošní rok se přihlásilo jedenáct týmů, což slibovalo den nabitý řadou sportovních utkání. Kdo na hřiště ve Velkých Heřmanicích zavítal, jistě nelitoval. Hráči nám přichystali příjemnou podívanou. Zápasy byly zajímavé, boje o umístění a vytoužené poháry s sebou přinesly chvíle napětí a očekávání, kdo vlastně vyhraje celý turnaj a k tomu i putovní pohár. Zaslouženě vyhrál tým "Hackerů" z Votic, který pokořil domácí tým "Wowarů". Nechybělo ani prima posezení s přáteli a příbuznými u dobrého pivečka, klobásky a dalších dobrůtek.

Výsledky: 1.Hackeři
               2.Wowaři z Heřmanic
               3.Uganďáci
               4.Mlátičky   
               5.Dědkové,
               6.Velké Heřmanice
               7.Tvrdý játra
               8.Mrákotice
               9.Dynamo
               10.Votičáci
               11.Jimida

 
Fotky jsou zde a fotky z našeho tréninku jsou zde

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode