Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Hry bez hranic červen 2007

Letos se již po páté pod záštitou sdružení obcí Čertovo Břemeno konala soutěž "Hry bez hranic". Stejně jako v předešlých letech padla organizace a uspořádání na vítěze loňského ročníku. Proto se zábavné klání konalo 30.6.2007 od 13:00 na hřišti v Mezně. Vzhledem k tomu, že obec Heřmaničky je členem tohoto společenství, neváhali jsme a dali dohromady deset členů hasičského sboru ve Velkých Heřmanicích, kteří vyrazili reprezentovat obec Heřmaničky a svou ves. Letošní hry se nesly v duchu Jamesa Bonda. Každý soutěžící musel jako správný agent projít nejrůznějšími úkoly, při nichž musel prokázat svou zručnost, rychlost, přesnou střelu, pohotovost a akceschopnost. Her se zúčastnilo celkem 14 týmů, přičemž naše družstvo se umístilo na krásném 6.místě. Atmosféra celého dne byla výborná, počasí nám přálo, všichni si užili spoustu legrace a zábavy. Těšíme se na další Hry bez hranic, které uspořádá vítěz letošních her, vesnička Pikov.

Fotogalerie: Hry bez hranic červen 2007

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode