Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Promítání prosinec 2007

29.12.2007 se obyvatelé a členové SDH ve Velkých Heřmanicích sešli v místní hasičské zbrojnici, aby zhlédli fotografie z událostí celého roku 2007. Promítání fotografií na plazmové televizi zpestřila dvě videa- záznam z Her bez Hranic v Mezně a záznam ze srpnového dětského dne. Pro všech 46 přítomných bylo zdarma zajištěno občerstvení. U teplé kávy či čaje mohli hosté ochutnat vánoční cukroví, přičemž dospělí se ještě mohli posilnit uzeným buřtem a děti párkem v rohlíku. Všichni jsme při tomto příjemném odpoledni zavzpomínali na předešlý rok, který se událostmi jen hemžil. Máme radost, že si naší činnosti obyvatelé obce váží a věříme, že i ten nový rok 2008 bude nabitý řadou akcí, na kterých se všichni společně budeme opět podílet.

Fotogalerie: Promítání prosinec 2007

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode