Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Dětský den srpen 2007

 

18.srpna 2007 od 14°° hodin patřilo hřiště ve Velkých Heřmanicích dětem z nejbližšího okolí již potřetí. Tentokrát se jich sešlo celkem 97. Jako tradičně jsme pro všechna dítka připravili 11 her a soutěží, za jejichž splnění mohly získat sladkou odměnu či dárek. Každé dítko si mohlo vyzkoušet svůj umělecký talent při malování, hbitost a rychlost na překážkové dráze, při jízdě na kole, či při hodu míčem na koš, obzvlášť veselo bylo u skákání v pytlích. Děti si i zkusily, jaké je to být rybářem, a svou přesnou trefu zúročily při sestřelování plechovek. O legraci a zpestření hezkého dne se postaral Brouk Pytlík, který svým úsměvem rozdával dobrou náladu. Ohromnou radost děti projevily, když se na hřišti objevili pí.Uhlířová a p.Holub. Nemohly se dočkat, až se vyhoupnou do sedel jejich krásných koníků. A ještě se nechat vyfotit a fotografii si odnést rovnou s sebou domů- děti byly nadšené. O velmi zajímavou podívanou se před vyhlášením velké tomboly postarali právě pí Uhlířová a p. Holub, když nám předvedli, jak vypadá opravdové rodeo.
 
Nejen že si každé dítko odnášelo cenu z malé tomboly, ale i z tomboly velké. V tombole byly ceny velice hezké a cenné, například DVD přehrávač, fotoaparáty, mp3 přehrávače, puzzle..
 
Některá dítka s námi vydržela až do večerních hodin a aby se nenudila, vymýšleli jsme pro ně nejrůznější doplňkové soutěže a hry.
 
Dospělí také měli o zábavu postaráno. Sledovali své ratolesti při plnění úkolů, občerstvovali se u stánků, někteří dokonce pohlédli na hřiště z koňského sedla či zazpívali do mikrofonu svůj oblíbený song.
 
Ani letos nechyběli pí.Uhlířová a p.Holub se svými koni, na kterých se mohl každý svézt a nechat vyfotit od Lenky Váňové. Postavu zeleného Shreka vystřídal Brouk Pytlík (Pavel Mikulanda), který děti celé odpoledne zaujatě bavil.
 
Ke zpříjemnění nám zahrála hudební skupina ÚSP Ratměřice POPRASK. Jejich repertoár byl velice široký, písničky se poslouchaly velice příjemně.
 
Celým dnem nás provázel u mikrofonu opět Láďa Šplíchal, v občerstvení obsluhovali Standa a Lenka Váňovi, Olča Váňová, Petra Udjurminská, Anička Mikulandová a Lenka Vlachová.
 
Byli jsme velice rádi, že nám přišly pomoct Klára Vaňková, Míša Hutrová a z Čištovic Jana a Lenka Šemberovy.
 
Pro nás pořadatele se tou největší odměnou za dětské odpoledne stal úsměv dětí a pochvala těch, kteří k nám zavítali. Samozřejmě nás potěšil i nemalý výtěžek z dobrovolného vstupného.

Fotogalerie: Dětský den srpen 2007

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode