Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Hry bez hranic Smrkov

 V sobotu 4. července 2009 jsme se již potřetí vypravili na Hry bez hranic, které se letos konaly ve Smrkovském království nedaleko Libenic. Všechny přítomné přivítal smrkovský král Miroslav I. a zahájil tak sedmý ročník Her. Ve Smrkově jsme se měli skutečně královsky. Vše bylo velmi dobře zorganizováno, soutěže byly pečlivě připravené, ceny vítězná družstva nesmírně potěšily. Hlavním cílem klání bylo prokázat, že družstvo je schopno ubránit své princezny před zlým drakem, zachránit od nepěkných trpaslíků a dopravit je do bezpečí. Poté následovala oslava a tanec, že vše dobře dopadlo. Tradičně byla jako poslední disciplína zařazena soutěž probíhající během celého odpoledne – úkolem každého družstva bylo vymyslet báseň, píseň či ódu na krále Miroslava a jeho království. Atmosféra celého odpoledne byla výborná, počasí nám jako na objednávku moc přálo, zažili jsme mnoho legrace a zábavy.

Her se zúčastnilo celkem 14 družstev, to naše se umístilo na naprosto neočekávaném 4. místě, které nám udělalo nesmírnou radost. Těšíme se na příští rok, kdy se naše družstvo popere o další pěkné místo v Jistebnici. Další ročník Her bez hranic se totiž bude konat v obci, jejíž zástupci zvítězili ve Smrkově.

 

Výsledky Her bez hranic 2009:

1.      Kdo si hraje nezlobí Jistebnice (120 bodů)

2.      Drtiči Střezimíř (109 bodů) 

3.      Hasiči Pikov (99 bodů)

4.      Wowaři Velké Heřmanice (92 bodů)

5.      Horní Nové Dvory (90 bodů)

6.      Brabenci Libenice (89 bodů)

7.      Bez Kidy Padařov (87 bodů)

8.      Traverzy Mezno (85 bodů)

9.      Bob a Bobek Mezno (74 bodů)

10.     Bobani Ješetice (71 bodů)

11.     Lhotecká smečka (64 bodů)

11.     Boříci Horní Borek (64 bodů)

12.     Červený Újezd (61 bodů)

13.     Gamb !!! Borotín (54 bodů)

Fotogalerie: Hry bez hranic Smrkov

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode