Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Turnaj v nohejbalu

Čtvrtý ročník turnaje v nohejbalu o pohár hasičů z Velkých Heřmanic je za námi. 11. července se o něj na hřišti ve Velkých Heřmanicích popralo celkem 12 družstev. Letošní ročník byl nabitý řadou zajímavých a velmi kvalitních utkání, přinesl mnoho zvratů a neočekávaných výsledků. Na turnaji nechyběl tým obhájců titulu „Gemblerů“ z Heřmaniček, kteří se ve čtvrtfinále střetli s týmem „Přátel“ a přestože předvedli ve dvou perfektní výkon, zápas prohráli. Z Velkých Heřmanic na turnaji hrálo hned pět družstev, přičemž nejlepšího umístění dosáhl tým „Wowarů“, tento rok ve značně proměněné sestavě. Původně měli hrát ve dvou bez Petra Slaninky, v průběhu turnaje se ale zranil ještě Láďa Šplíchal a osiřelý člen původního týmu „Wowarů“ Pavel Fantyš spolu se členkou týmu Přátel Bárou a s pomocí Gemblerů ve složení Jarda Cmíral a Martin Tomek odehrál turnaj do konce a vybojoval druhou příčku. Pavla s Bárou ve finále porazil tým „Žížeň“ a putovní pohár se na rok přestěhoval z Heřmaniček do Votic. Budeme držet palce všem sportovcům z Velkých Heřmanic, aby příští rok pohár doputoval konečně taky k nám:-)  

Atmosféru celého turnaje dokreslovalo příjemné počasí, až na jeden kratší deštík nám přálo. Na turnaj se přišli podívat všichni fandové sportu a místní obyvatelé, kterým se u nás líbilo. Poseděli u dobrého pivečka a grilovaných klobás a sledovali, jak se vyvíjí boj o putovní pohár. Děkujeme, že k nám na hřiště přišli, a těšíme se zase za rok! Náš dík patří i všem hráčům, protože turnaj byl vskutku napínavý a výkony družstev obdivuhodné. Pro nás jako diváky skutečná podívaná.

 

Výsledky turnaje:

1. Žízeň z Votic

2. Wowaři z Velkých Heřmanic

3. Čmeláci z Jankovských Otradovic

4. Přátelé ze Sedlčan

5. Gembleři z Heřmaniček

6. Kumida z Velkých Heřmanic

7. Citróni z Benešova

8. Smilkov

9. Kavrdo z Velkých Heřmanic

10. Mlátičky z Velkých Heřmanic

11. Dorost z Velkých Heřmanic

12. Tvrdý játra z Heřmaniček

 

Fotogalerie: Turnaj v nohejbalu

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode