Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

výroční valná hroMada

 

15.11. 2008 se od 19:00 hodin ve Velkých Heřmanicích konala výroční valná hromada, které se zúčastnilo 38 členů z celkových 55 a 8 hostů.

 

Program: zahájení, minuta ticha za pana Slámu, zpráva starosty, volba delegátů na okrsek, správa hospodáře, volba člena do výboru, diskuse, usnesení, závěr

 

Na schůzi zavítali pan místostarosta Ing. Jaroslav Cmíral a pan velitel okrsku Heřmaničky Zdeněk Dvořák. Do sboru jsme přijali pět nových členů: Jaroslav Matoušek, Tereza Řeháková, Jana Šemberová, Lenka Šemberová a Olga Vrtišková, kteří se taktéž schůze zúčastnili. Naopak ze sboru vystoupili dva členové: Josef Rohlíček a Kateřina Schánělcová.

Všichni jsme se nadmíru dobře bavili a do příštího roku jsme si vytyčili tyto cíle: uspořádat čtyři kulturní akce, zúčastnit se okrskové soutěže, udržovat techniku a výzbroj, reprezentovat obec na různých kulturních a sportovních akcích, vybudovat podkrovní místnost v půdních prostorách hasičárny a odpracovat 1 100 birgádnických hodin.

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode