Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Výroční VALNÁ HROMADA listopad 2007

24.11. 2007 se od 19:00 hodin ve Velkých Heřmanicích konala výroční valná hromada, které se zúčastnilo 37 členů z celkových 51. Na schůzi zavítali pan místostarosta Ing. Jaroslav Cmíral a pan velitel okrsku Heřmaničky Zdeněk Dvořák. Do sboru jsme přijali čtyři nové členy: Jiří Dolejší ml., David Jaroš, Miroslav Karda ml. a Tomáš Vrtiška, kteří se taktéž schůze zúčastnili. Večer probíhal v klidném duchu, všichni jsme se dobře bavili a do příštího roku jsme si vytyčili tyto cíle: vybudovat na návsi dětské hřiště, uspořádat nohejbalový turnaj, dětský den a vepřové hody, zúčastnit se okrskové soutěže a reprezentovat obec na různých kulturních a sportovních akcích.

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode