Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Arnoštovice 2015

 
V sobotu 30. května 2015 proběhla další soutěž v požárním sportu okrsku Heřmaničky, tentokrát se jejího pořadatelství u příležitosti 120. výročí založení sboru ujali členové SDH v Arnoštovicích. V rámci tradičního zahájení soutěže byli oceněni členové pořadatelského sboru, se svými projevy vystoupili zástupci okrsku Heřmaničky, velitel SDH Arnoštovice pan Jiří Spálenka a starostka obce Heřmaničky paní Jarmila Trachtová. 
Během soutěžního odpoledne většina hasičů absolvovala disciplíny pořadová příprava a požární útok, družstva mladých hasičů a hasiček ještě běh na 100 m překážek. Celkem se o poháry na prvních třech místech v každé kategorii popralo 15 družstev (výsledky níže).
Až na déšť před zahájením soutěže počasí hasičům a hasičkám přálo, všechny disciplíny tedy absolvovali za příznivého počasí. Nedošlo k žádným vážným úrazům, všichni mohli odcházet s pocitem dobře absolvovaného odpoledne. Večer byla pro všechny členy a příznivce sborů připravena zábava v místním kulturním domě, k tanci a poslechu skvěle hrála kapela Unigena.
Toto sobotní odpoledne se stane pro náš sbor zvlášť výjimečným a nezapomenutelným. Všechna tři družstva, která se ho zúčastnila, totiž dokázala vybojovat první místo. Tři zlaté medaile v jeden den, to je prostě paráda :-) 
 

Výsledky soutěže:

 
Ženy mladší
1. SDH Smilkov (vítězství po třetí v řadě za sebou, zisk putovního poháru)
2. SDH Ješetice
3. SDH Heřmaničky
 
Ženy starší
1. SDH Velké Heřmanice
2. SDH Arnoštovice
3. SDH Heřmaničky 
 
Muži mladší
1. SDH Velké Heřmanice
2. SDH Heřmaničky
3. SDH Ješetice 
4. SDH Ješetice
5. SDH Smilkov
5. SDH Smilkov
 
Muži starší
1. SDH Velké Heřmanice
2. SDH Arnoštovice
3. SDH Heřmaničky
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode