Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Hasičská soutěž v Arnoštovicích 2009

 V sobotu 23.5.2009 proběhla v Arnoštovicích okrsková hasičská soutěž v požárním sportu okrsku Heřmaničky. Soutěže se zúčastnilo družstvo žen z Heřmaniček, Smilkova a z Velkých Heřmanic, družstvo mužů z Arnoštovic, Smilkova, dvě družstva z Velkých Heřmanic, z Heřmaniček a z Ješetic. Také se zúčastnilo starší družstvo žen z Arnoštovic. Letošní rok přinesl nečekaně vyrovnané klání, ve kterém každá chyba znamenala propad v celkovém umístění. Toto postihlo právě naše družstvo mužů, které po kuriózním připoutání hadice ke kalhotám jednoho z našich členů přišlo o první místo a skončilo až šesté. Bohužel se nedařilo ani našemu druhému družstvu mužů. Jedinou radost nám udělalo družstvo žen, kterému jen o 0,4 vteřiny uniklo první místo.

Doufáme, že smůlu jsme si pro letošek vybrali a příští rok nám bude štěstí více nakloněno.

Po slavnostním vyhodnocení a ukončení soutěže byla pro soutěžící a ostatní příznivce uspořádána taneční zábava v kulturním domě v Arnoštovicích, kde se většina členů nejen našeho sboru náležitě bavila. Celý večer naše veselí doprovázela hudební skupina POPRASK.

 
Chceme poděkovat všem, kteří nás přišli podpořit a fandili nám. Příští rok se polepšíme! :-) 
 
výsledky:
 

Ženy mladší:
1. SDH Smilkov
2. SDH Velké Heřmanice
3. SDH Heřmaničky

Ženy starší:
1. SDH Arnoštovice

Muži mladší:
1. SDH Smilkov
2. SDH Ješetice I
3. SDH Ješetice II
4. SDH Heřmaničky A
5. SDH Heřmaničky B
6. SDH Velké Heřmanice I
7. SDH Arnoštovice
8. SDH Velké Heřmanice II

100 m překážek:
ženy:
1. Lenka Racíková - SDH Smilkov
2. Hana Cmíralová - SDH Velké Heřmanice
3. Olga Opičková - SDH Smilkov
4. Olga Váňová - SDH Velké Heřmanice
5. Veronika Randová - SDH Heřmaničky

muži:
1. Ladislav Šplíchal - SDH Velké Heřmanice
2. Martin Korous - SDH Heřmaničky
3. Jan Bubník - SDH Smilkov
4. Jiří Pelíšek - SDH Heřmaničky
5. Stanislav Rokos - SDH Smilkov
 

Fotogalerie: Arnoštovice 2009

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode