Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Hasičská soutěž ve Velkých Heřmanicích 2001

 

V sobotu 26.5.2001 se konala ve Velkých Heřmanicích okrsková hasičská soutěž v požárním sportu okrsku Heřmaničky. Jako host se zúčastnilo družstvo mladších mužů z Červeného Újezda. Soutěž proběhla v příjemném prostředí na louce za Dohnalovými za pěkného počasí, a hlavně bez vážných problémů. Po skončení hlavní soutěže provedlli mladí hasiči z Heřmaniček a ze Smilkova ukázkové cvičení s výjezdem požárních vozidel na maketu hořícího domku. Pro zpestření a vyplnění prostoru při sčítání výsledků proběhlo přetahování družstev lanem.

 
výsledky:

 
kategorie muži ml.:
1. SDH Heřmaničky
2. SDH Ješetice I.
3. SDH Velké Heřmanice
4. SDH Ješetice II.
5. SDH Smilkov

 
kategorie ženy ml.:
1. SDH Heřmaničky
2. SDH Smilkov B
3. SDH Arnoštovice
4. SDH Smilkov A

 
běh na 100 m překážek muži:
1. Pavel Beran - SDH Ješetice
2. Martin Korous - SDH Heřmaničky
3. Tomáš Randa - SDH Heřmaničky

 
běh na 100 m překážek ženy:
1. Blanka Filipová - SDH Heřmaničky
2. Hana Drábová - SDH Heřmaničky
3. Kateřina Hudcová - SDH Smilkov

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode