Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Fotbal na hřišti v Heřmaničkách

 

Při příležitosti konání tradiční poutě v Heřmaničkách v neděli 27.8.2006 od 14°° hodin uspořádala Iveta Slabová sportovní odpoledne, na které pozvala čtyři družstva, aby porovnaly své síly ve fotbale. Byla to dvě družstva žen- z Heřmaniček a Prčice, a dvě smíšená družstva hasičů- z Velkých Heřmanic a Heřmaniček.
Ku příležitosti tohoto sportovního klání jsme sestavili družstvo čítající 8 hráčů a 5 hráček: Standa Váňa, Láďa Šplíchal, Zdeněk Šplíchal, Karel Mikulanda, Pavel Fantyš, Michal Kolář, Petr Slaninka, Kuba …, Jitka Fantyšová, Olča Váňová, Hanka Cmíralová, Hanka Dolejší a Petra Dolejší.
Utkání bylo rozděleno na dvě části po 20 minutách, na hřišti smělo být celkem 7 hráčů: brankář, 4 muži a 2 ženy, přičemž během zápasu bylo možné libovolně střídat.
V prvním zápase se utkaly ženy z Heřmaniček s ženami z Prčice a podlehly jim 3:0. Během přestávky mohli přihlížející diváci porovnat svou hbitost a rychlost na soutěžních drahách.
V druhém zápase na penalty při skóre 3:3 zvítězilo nad našim smíšeným družstvem hasičů družstvo z Heřmaniček. Přestože mezi oběma týmy panovala jistá nevraživost, celý zápas se nesl v duchu "fair play" a každý hráč tak dostal příležitost využít své bohaté sportovní schopnosti.
Na výkon podaný během tohoto odpoledne můžeme být patřičně hrdí, vždyť považte, hrát proti fotbalistům z Heřmaniček není jednoduché..

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode