Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

 
Turnaj v nohejbalu

 

Dne 15.7.2006 uspořádal SDH Velké Heřmanice turnaj v nohejbale. Celý den provázelo soutěžící i ostatní příznivce sportu příjemné letní počasí, které bylo občas narušeno slabým větříkem. Soutěžní družstva se prala o vítězství ze všech sil. Sportovní odpoledne si užily i děti, kterými se místní hřiště jen hemžilo. Byl tu pro ně připraven dětský koutek s pískovištěm, kde děti celé odpoledne vybíjely energii. Po vyhlášení výsledků se většina soutěžících a přihlížejících odebrala k občerstvení, kde mohla nerušeně popíjet zlatavý mok a pojídat výborné klobásky. Odpoledne se obešlo bez potíží a zranění. Den se opravdu vyvedl a panovala skvělá nálada.

 
Výsledky tohoto turnaje:

 


1.Jankov

 

2.Mlátičky

 

3.Dědkové

 

4.Tvrďáci ve složení Standa a Marek Váňovi, Michal Kolář

 

5.Wowaři-L.Šplíchal, P.Slaninka, P.Fantyš a Karel Mikulanda

 

6.Gembleři

 

7.Tlama tým

 

8. Dynamo

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode