Deštivý nohejbalový turnaj o pohár hasičů z VELKÝCH HEŘMANIC

V sobotu 13. 7. 2019 proběhl na hřišti ve Velkých Heřmanicích turnaj v nohejbalu. Přestože měla podle předpovědí tato sobota propršet, turnaj byl ráno po osmé hodině zahájen. Deset přihlášených soutěžních kolektivů bylo rozděleno do dvou skupin, aby se popraly o putovní pohár pořádajícího hasičského sboru. Počasí nakonec vydrželo celkem příznivé. Turnaj musel být sice na několik chvil kvůli dešťovým přeháňkám přerušen, ale kvalita hřiště nebyla nijak narušena a všechny zápasy se tak mohly odehrát za optimálních podmínek.

Příznivci nohejbalového sportu si přišli na své, o skvělá a vyrovnaná utkání nebyla nouze. Tentokrát se příliš nedařilo domácím soutěžícím a družstva z Velkých Heřmanic obsadila poslední tři místa. Velmi poutavá byla čtvrtfinálová utkání a také souboje o první tři místa. Třetí místo vybojovali Hackeři z Votic, kteří zvítězili nad skvělými Čmeláky z Otradovic. Ve finálovém zápasu se střetli Žraloci s vítězi loňského turnaje Draky ze Sedlčan. Draci útočili na třetí vítězství v řadě na tomto turnaji a putovní pohár měli na dosah, ale nakonec na Žraloky nestačili. Putovní pohár se tedy stěhuje ze Sedlčan do Votic.

Děkujeme všem hráčům za jejich sportovní nasazení a za účast na turnaji, dále děkujeme všem hostům a fanouškům nohejbalového sportu. Naše poděkování směřuje i ke členům sboru za zajištění průběhu celého turnaje.

Výsledky turnaje:

1. Žraloci (Votice)
  2. Dragons (Sedlčany)
  3. Hackeři (Votice)
  4. Čmeláci (Jankovské Otradovice)
  5. Náhodní kolemjdoucí (Sedlčany)
  6. Dravci (Votice)
  7. Gembleři (Heřmaničky)
  8. Wowaři (Velké Heřmanice)
  9. Bídníci (Velké Heřmanice)
  10. Něco vymysli (Velké Heřmanice)