Turnaj v Člověče, nezlob se!

V sobotu 16. 2. 2019 jsme uspořádali ve Velkých Heřmanicích turnaj v Člověče, nezlob se. Odpoledne si tuto hru do místní hasičské zbrojnice přišlo zahrát celkem 24 hráčů do patnácti let, na večerní klání dorazilo rekordních 40 hráčů.

Průběh a pravidla turnaje pro děti i dospělé byly stejné jako v předchozích letech. Všichni zúčastnění porovnali své síly celkem ve čtyřech kolech (v každém z nich se hrálo shodně 30 minut). Po zapsání a vyhodnocení všech kol byly vyhlášeny výsledky, každému ze soutěžících byla předána sladká odměna a těm nejlepším věcné ceny a poháry.

Děkujeme všem, kteří si k nám Člověče přišli zahrát. Naše velké poděkování dále patří členům sboru za zajištění průběhu celého turnaje a též děkujeme sponzorům za věcné dary a dobroty pro soutěžící.

Výsledky turnaje:

1. kategorie - děti do 15 let