Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Nohejbalový turnaj ve Velkých Heřmanicích

Původní termín desátého ročníku nohejbalového turnaje o pohár hasičů z Velkých Heřmanic musel být vzhledem k vydatným dešťovým přeháňkám, které se podepsaly na stavu nohejbalového hřiště, bohužel zrušen. Po domluvě s přihlášenými družstvy se klání přesunulo na sobotu 11. července 2015, a krok to byl správný. Štěstí nám pořadatelům i hráčům přálo a počasí klaplo tento den na jedničku. 

Do turnaje se zapojilo osm týmů. Každý z nich odehrál zápas se všemi soupeři, poté proběhlo čtvrtfinále, asi nejdůležitější část turnaje, která rozdělila hráče na poražené a vítěze. Následovala další utkání, která určila, kdo bude patřit k těm nejlepším (výsledky níže). Byl to dlouhý a náročný den, vždyť poslední zápasy se hrály ve večerních hodinách. O to více pak musí být vítězství ctěné.  

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem soutěžním týmům, že se i přes změnu termínu turnaje zúčastnili, a věříme, že své účasti nelitují. Děkujeme též všem příznivcům nohejbalového sportu, snad vám tento turnaj nabídl zajímavé a napínavé sportovní zážitky.

 

Výsledky turnaje:

1.     Štětky (Štětkovice)

2.     Jamalllové (Vrchotovy Janovice)

3.     Nekopové (Neveklov)

4.     Wowaři (Velké Heřmanice)

5.     Čmeláci (Jankovské Otradovice)

6.     Hlavouni (Jesenice)

7.     Něco vymysli (Velké Heřmanice)

8.     Vybitý baterie (Heřmaničky)


 

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode