Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Dětské odpoledne ve Velkých Heřmanicích

22. srpen 2015, den, na který připadla další z celkem jedenácti srpnových sobot, kterou jsme věnovali těm nejmenším z nás, dětem. V porovnání s předchozími dětskými dny se toho příliš nezměnilo. Soutěže, které jsme pro děti připravili, byly téměř všechny stejné jako v loňském roce. Nebyl důvod je měnit, děti si je oblíbily. U vstupu se na všechny příchozí usmívala sympatická klaunka Jana, která děti přivítala a trochu je vyzpovídala. Kromě sladkých odměn na stanovištích od nás malí soutěžící dostávali limču a zmrzku, svezli se buginou, vylosovali si některou z připravených cen v tombole, ti nejodvážnější nám mohli zazpívat nějakou písničku či namalovat obrázek. Též si malí soutěžící vybírali obrázek či ornament, který si mohli nechat namalovat na obličej. Bohužel, tentokrát se nám nepodařilo zajistit koníky, na kterých by se děti mohly svézt. Doufáme, že příští rok budeme mít větší štěstí a tradici svezení na koni dětem vrátíme. A jestli někoho napadla otázka: "Proběhla židličkovaná?", odpověď by zněla "Ano". Ta jednoduše nesmí chybět nikdy, ať se děje se co děje.  

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás v realizaci tohoto dětského odpoledne podporovali a pomohli nám. Vážíme si toho. Díky vám jsme mohli uspořádat akci, na které jsme přivítali rekordní počet těch nejmenších, a to  175! Jedním slovem bomba:-)

Děkujeme také dětem samotným a jejich rodičům, že do Velkých Heřmanic přišli. Pořádat podobné akce má smysl jedině ve chvíli, kdy je vidět, že děti i rodiče jsou spokojení a rádi se k nám vracejí.


 

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode