Nohejbal červenec 2006

19.10.2008 20:34

15.7.2006 uspořádalo SDH Velké Heřmanice turnaj v nohejbale. Celý den provázelo soutěžící i ostatní příznivce sportu příjemné letní počasí, které bylo občas narušeno slabým větříkem.Soutěžní družstva se prala o vítězství ze všech sil. Sportovní odpoledne si užili i děti, kterými se místní hřiště jen hemžilo. Byl tu pro ně připraven dětský koutek s pískovištěm, kde děti celé odpoledne vybíjeli energii. Po vyhlášení výsledků se většina soutěžících a přihlížejících odebrala k občerstvení, kde mohla nerušeně popíjet zlatavý mok a pojídat výborné klobásky. Odpoledne se obešlo bez potíží a zraněních, a tak se den opravdu vyvedl a všude panovala skvělá nálada. Zásluhu na tom měli samozřejmě i všichni zúčastnění, sponzoři a členové SDH Velkých Heřmanic.