Turnaj v Člověče, nezlob se!

Třetí únorovou sobotu jsme v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích uspořádali oblíbený zimní turnaj ve hře Člověče, nezlob se! Uskutečnil se již po osmé a účast 28 hráčů do patnácti let a 32 dospělých hráčů nás velmi těší.
Průběh ani pravidla našeho turnaje se nijak nezměnily. Všichni přihlášení soutěžící absolvovali čtyři třicetiminutová soutěžní kola a hráči, kteří si vedli nejlépe, byli oceněni diplomem a pohárem. Pro malé i velké soutěžící bylo připraveno občerstvení.
Doufáme, že těm, kterým se ve hře příliš nevedlo, si i tak turnaj užili, že jim chutnalo naše občerstvení a přijdou i příště. Samozřejmě věříme, že i vítězové se na turnaji bavili.

Výsledky turnaje:

1. Radek Bělohlávek
2. Tereza Birhanzlová
3. Dan Kotlár

1. Šimon Pištěk
2. Karolína Králová
3. Veronika Váňová

Za SH Velké Heřmanice Hana Šplíchalová

Turnaj v Člověče, nezlob se!

Výsledky turnaje:

1.      Radek Bělohlávek

2.      Tereza Birhanzlová

3.      Dan Kotlár

1.      Šimon Pištěk

2.      Karolína Králová

3.      Veronika Váňová

Za SH Velké Heřmanice Hana Šplíchalová

Třetí únorovou sobotu jsme v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích uspořádali oblíbený zimní turnaj ve hře Člověče, nezlob se! Uskutečnil se již po osmé a účast 28 hráčů do patnácti let a 32 dospělých hráčů nás velmi potěšila.

Výsledky turnaje

1. Radek Bělohlávek