NOHEJBALOVÝ TURNAJ O POHÁR HASIČŮ Z VELKÝCH HEŘMANIC

16. června 2012 se na hřišti ve Velkých Heřmanicích konal tradiční turnaj v nohejbalu. Své síly poměřilo a o pohár hasičů se popralo celkem 12 soutěžních kolektivů. Na hřiště dorazily známé tváře, ale i tváře nové, které nehodlaly jen tak lehce přenechat putovní pohár vítězům předchozích dvou ročníků turnaje, domácím Wowarům. Wowaři se prali statečně, ale na lepší umístění než na nepopulární bramborovou medaili nedosáhli. Celý turnaj vyhráli Bodláci z Vrchotových Janovic, nováčci turnaje, kteří přislíbili účast i v příštím ročníku.

Předpověď počasí vyšla meteorologům na jedničku. Celý den sluníčko ukazovalo svou sílu, bez opalovacího krému se hráči prostě neobešli. Na hřišti bylo pěkné horko, ale i přesto soutěžící investovali do hry maximum svých sil. Kdo turnaj navštívil, může potvrdit, že o zajímavá a napínavá sportovní utkání nebyla třetí červnovou sobotu nouze.

Tímto bychom rádi poděkovali všem sportovním fanouškům, kteří přišli na hřiště do Velkých Heřmanic, ať už za účelem zhlédnout zajímavá sportovní utkání, nebo za účelem posedět u dobrého piva a popovídat si se sousedy a přáteli. Děkujeme, že jste přišli! Naše poděkování směřuje též ke všem hráčům, protože bez nich by žádný turnaj nebyl.

Výsledky turnaje:

1. Bodláci (Vrchotovy Janovice)

2. Čmeláci (Jankovské Otradovice)

3. Hackeři (Votice)

4. Wowaři (Velké Heřmanice)

5. Kozlíci (Beztahov)

6. Žízeň (Votice)

7. Rysíci (Smilkov)

8. Něco vymysli (Velké Heřmanice)

9. Heřmaničáci (Velké Heřmanice)

10. Kopýtka (Smilkov)

11. TIP (Heřmaničky, Velké Heřmanice, Votice)