Ješetice 2013

V sobotu 11. května proběhla v Ješeticích další okrsková soutěž v požárním sportu okrsku Heřmaničky, a to za účasti 8 družstev mužů, 5 družstev žen a 2 družstev mladých hasičů. Letošní rok byl ovlivněn velkou nepřízní počasí. Po poradě velitele soutěže s rozhodčími se běh na 100m s překážkami uskutečnil jen v okleštěné podobě. Požární útok a pořadová příprava proběhla dle pravidel požárního sportu. Našim družstvům, coby obhájcům prvních míst z loňského roku v mužské a ženské kategorii, se letos příliš nevedlo. Obě družstva se umístila shodně na 4. místě. Avšak velmi mile překvapilo naše druhé družstvo mužů, které se umístilo na krásném 3. místě. Nutno dodat, konečně :-) V soutěži 100 m bez překážek se tentokrát nikdo z našich družstev na stupních vítězů neobjevil. Bylo to zapříčiněno také tím, že jsme dbali důraz na to, aby si nikdo neublížil. Po vyhodnocení a ukončení soutěže jsme se přesunuli do místního kulturního domu, kde pro nás byla připravena zábava a kde jsme se skvěle bavili.

UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV – MUŽI ml.

1. SDH Smilkov

2. SDH Ješetice I

3. SDH Velké Heřmanice II

4. SDH Velké Heřmanice I

5. SDH Ješetice II

6. SDH Heřmaničky

7. SDH Arnoštovice

UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV – MUŽI st.

1. SDH Heřmaničky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA JEDNOTLIVCŮ – BĚH NA 100 M

1. Beran Pavel - SDH Ješetice - čas 17,91 s

2. Mařík Václav - SDH Heřmaničky - čas 18,15 s

3. Dohnal Filip - SDH Smilkov - čas 18,34 s

UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV – ŽENY ml.

1. SDH Smilkov

2. SDH Ješetice

3. SDH Heřmaničky

4. SDH Velké Heřmanice

UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV – ŽENY st.

1. SDH Heřmaničky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA JEDNOTLIVCŮ – BĚH NA 100 M