Velké Heřmanice 2019

V sobotu 25. 5. 2019 jsme u příležitosti 95. výroční založení sboru uspořádali pro všechny příznivce požárního sportu okrskovou hasičskou soutěž. Zahájil ji ve 13:00 hodin starosta okrsku Heřmaničky pan Ladislav Sova, který předal našemu sboru pamětní medaili "Za zásluhy". Promluvil i senátor pan Jiří Burian, který poděkoval přítomným dobrovolným hasičům za jejich činnost a popřál jim úspěch v soutěži. Poté se ujali slova zástupci sboru ve Velkých Heřmanicích, aby předali některým svým členům vyznamenání za věrnost či práci pro sbor.

Všechna nastoupená družstva se po slavnostním zahájení vydala splnit jednotlivé disciplíny (pořadová příprava, požární útok, běh na 100 m s překážkami). Všem soutěžním kolektivům přálo počasí, navzdory deštivým a bouřlivým předpovědím se na všechny zúčastněné smálo sluníčko až do večera. Na závěr soutěžního odpoledne jsme zařadili doplňkovou soutěž a ještě před vyhlášením výsledků přijeli mladí hasiči z Heřmaniček, aby uhasili hořící maketu domu.

Od šesti hodin večer hrála skvěle kapela POHODA TEAM, takže jsme soutěž zakončili prima zábavou a tancem.

Výsledky:

Soutěž družstev