Libíň 28.6.

28. června 2014 jsme se zúčastnili hasičské soutěže v Libíni. Na této soutěži jsme byli již loni při oslavě 50. výročí založení sboru, a proto nás místní pozvali i letos. Soutěž probíhala v noci, každý měl dva pokusy a počítal se ten lepší. Na této soutěži jsou družstva rozdělena do kategorie slabších a silnějších strojů, takže se zvyšuje šance na dobrý výsledek. Možná i to nám nakonec trochu svázalo ruce, protože první zajišťovací pokus se nám příliš nepovedl, a proto jsme do druhého pokusu šli s maximálním rizikem. Ten, jak to tak bývá, nedopadl příliš dobře, ale alespoň jsme si vysloužili potlesk za bojovnost a originální dokončení útoku. Umístili jsme se na 10. místě. Celou noc jsme se skvěle bavili a náladu nám nezkazil ani déšť, který provázel druhou část soutěže.