Heřmaničky 2012

V sobotu 26. května 2012 proběhla za krásného počasí na hřišti v Heřmaničkách další okrsková soutěž v požárním sportu okrsku Heřmaničky, a to za účasti celkem 14 družstev můžu a žen a dvou družstev mladých hasičů (z Heřmaniček a ze Smilkova).

Letošní rok se našim kolektivům dařilo. Na družstvo žen se tentokrát usmálo štěstí, a i když tomu do poslední chvíle nemohly členky sboru uvěřit, umístily se na prvním místě. Naše radost byla ještě větší, když se sečetly výsledky soutěže kolektivů v kategorii mladší muži - jedno z našich družstev mužů také vybojovalo první místo. I druhému kolektivu mužů se dařilo vcelku dobře, skončili na pátém místě.

Poté, co proběhly hlavní soutěže (pořadová příprava, požární útok, běh jednotlivců na 100 m překážek), připravili pořadatelé doplňkovou soutěž v netradičním běhu na 80 m překážek. Na závěr předvedla družstva mladých hasičů ukázkové hašení makety hořícího domku.

Po vyhodnocení a ukončení soutěže jsme se přesunuli do místní sokolovny, kde pro nás byla připravena zábava a kde jsme naše vítězství oslavili.

Výsledky požárních útoků:

ženy ml.:

1. SDH Velké Heřmanice
  2. SDH Smilkov
  3. místo SDH Heřmaničky
  4. místo SDH Ješetice

ženy st.:

1. SDH Heřmaničky
  2. SDH Arnoštovice

muži ml.:

1. SDH Velké Heřmanice I.
  2. SDH Smilkov
  3. SDH Ješetice I.
  4. SDH Ješetice II.
  5. SDH Velké Heřmanice II.
  6. SDH Heřmaničky
  7. SDH Arnoštovice