Zakončení letních prázdnin ve Velkých Heřmanicích

Ani letos jsme neporušili tradici a třetí srpnovou sobotu jsme uspořádali zábavné odpoledne pro ty nejmenší z nás. 19.8. 2017 od 14 hodin proběhlo již třinácté dětské odpoledne. Pokud šlo o počasí, měli jsme obrovskou kliku, protože podle předpovědí měla tato sobota být deštivá a chladná, ale nebylo tomu tak. Bylo příjemně, dokonce i sluníčko se na nás usmívalo.

Výčet stanovišť, která jsme pro děti připravili, by zahrnoval většinu osvědčených a oblíbených her. Kromě tradičních sportovních disciplín si náš dětský den už ani nedokážeme představit bez kouzelného skákacího hradu, mysliveckého stánku či malování na obličej.

Mrzelo nás, že se děti letos nemohly svézt buginou, která musí projít rozsáhlejšími opravami. Nabídli jsme tedy dětem po několika letech svezení naším hasičským vozem. Snad naše "Erena" nezklamala. Nově za dětmi přijel včelař pan Dvořák, vyprávěl všem malým soutěžícím mnohé zajímavosti o včelkách a o jejich práci, děti si mohly vyrobit vlastní svíčku a odnést si ji s sebou domů. Kromě tohoto dárku a sladkostí, kterými byli všichni hraví soutěžící odměňováni, čekalo na každého překvapení v podobě vylosované tomboly. Ta byla připravena i pro dospělé.

Zpestřením letošního ročníku byla osoba moderátorky Jany. Přivítala menší i větší soutěžící jako sympatická klaunka u vstupu, provedla děti řadou soutěží. Velký úspěch měl pod jejím vedením nácvik tance na píseň "A ram sam sam".

Na závěr příspěvku bychom rádi poděkovali všem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Věřte, že tuto vaši podporu nebereme jako samozřejmost a vážíme si jí.

Děkujeme také dětem samotným a jejich rodičům, že do Velkých Heřmanic přišli.