Šestý ročník turnaje v Člověče, nezlob se!

Turnaj v Člověče se jako obvykle odehrál v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích. S klidným svědomím lze říci, že stejně jako letní turnaj v nohejbalu a dětské odpoledne patří k našim tradičním akcím. Pro letošní rok jsme této hře věnovali sobotu 5. 3. 2016. V porovnání s pátým ročníkem turnaje přišlo sice o několik soutěžících méně - 32 hráčů do patnácti let a 28 dospělých hráčů, ale i tak byla účast fanoušků Člověče hojná a udělala nám radost.

Pokud jde o samotný turnaj, jeho průběh ani pravidla se nijak nezměnila. Všichni absolvovali čtyři třicetiminutová soutěžní kola a hráči, kteří si vedli nejlépe, byli oceněni diplomem a pohárem. I letos všem zúčastněným turnaj předvedl, že Člověče je jen a jen o štěstí a že ze zdánlivě blízkého vítězství se může vyklubat prohra.

Doufáme, že těm, kterým se ve hře příliš nevedlo, si i tak turnaj užili, že jim chutnalo naše občerstvení a přijdou i příště. Samozřejmě věříme, že i vítězové se na turnaji bavili.

Výsledky turnaje:

1. kategorie - děti do 15 let