Nohejbalový turnaj 18.6.

V sobotu 18. června 2016 připravili členové SDH ve Velkých Heřmanicích na místním hřišti pro všechny příznivce sportu jedenáctý turnaj v nohejbalu. Za příjemného slunného počasí se o pohár utkalo celkem deset soutěžních kolektivů. Všechny hráče i diváky jistě překvapilo vítězství nováčka turnaje - týmu KKT z Radimovic, který ve finálovém zápasu velmi těsně porazil domácí Wowary. Putovní pohár se tedy ani letos nevrátí na domácí půdu a kluci o něj budou muset zabojovat příští rok.

Jako každý rok, i letos jménem sboru děkuji všem hráčům, kteří si k nám přijeli zahrát. Též děkujeme všem, kteří se na turnaj přišli podívat. Doufáme, že vám turnaj nabídl mnoho napínavých okamžiků a řadu skvělých sportovních zážitků.

Výsledky turnaje:

1. KKT (Radimovice)
  2. Wowaři (Velké Heřmanice)
  3. Čmeláci (Jankovské Otradovice)
  4. UGANDA (Heřmaničky)
  5. Jimida (Radimovice)
  6. Drátěnky (Radimovice)
  7. K 3 (Sedlčany)
  8. Top - Power (Heřmaničky)
  9. Hlavouni (Jesenice)
  10. Něco vymysli (Velké Heřmanice)