Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Ohlédnutí za prázdninovým dětským odpolednem ve velkých heřmanicích

 

Jak už je u nás zvykem, třetí srpnovou sobotu věnujeme těm nejmenším z nás. V letošním roce tomuto dni patřilo datum 20.8. 2016. Již po dvanácté se nám podařilo uspořádat pro děti odpoledne plné her, zábavy a dárků. Kromě tradičních disciplín jako jsou např. opičí dráha, bludiště či shazování plechovek se velké oblibě malých soutěžících těší také myslivecký stánek, malování na obličej či skákací hrad. Měli jsme radost, že se oproti loňsku mohly děti opět svézt na koni. U startu dostali všichni soutěžící jako obvykle nejen poukaz na jízdu na koni, ale i na buginu a zmrzku s limonádou. Nově se k soutěžním stanovištím připojila lukostřelba, která se, jak doufáme, líbila. A není tajemstvím, že pokud se děti snažily, v závěru odpoledne na ně čekalo malé překvapení v podobě vylosované tomboly. Ta byla připravena i pro dospělé a snad je nezklamala.

Jednou z odměn, která na děti také čekala, byla nepostradatelná "židličkovaná", která proběhla, když všichni menší i větší bojovníci absolvovali připravené disciplíny.

Na závěr příspěvku bychom rádi poděkovali všem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Věřte, že tuto vaši podporu nebereme jako samozřejmost a vážíme si jí.

Děkujeme také dětem samotným a jejich rodičům, že do Velkých Heřmanic přišli.

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode