Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

Jubilejní desáté dětské odpoledne ve Velkých Heřmanicích

    Sobota 16.8. 2014 patřila již po desáté těm nejmladším. Tradiční dětské odpoledne bylo navzdory smutným a deštivým předpovědím zahájeno jako obvykle kolem druhé hodiny odpolední. Zatažená obloha a přeháňky dospělé ani děti neodradily, na hřiště do Velkých Heřmanic přišlo se svými doprovody celkem 150 menších i větších soutěžících. 

Jako vždy čekala na děti stanoviště s různými úkoly, za jejichž splnění na ně čekala sladká odměna. I letos byla pro děti připravena např. tradiční opičí dráha, dále skákání v pytlích, sestřelování plechovek, myslivecký či hasičský stánek nebo lovení rybiček. Protože byl tento dětský den výroční desátý, jako pořadatelé jsme pro děti zajistili skákací hrad a pozvali do Velkých Heřmanic sympatickou klaunku, která povzbuzovala děti při jejich snažení a rozdávala jim roztomilá zvířátka, která tvarovala z nafouknutých balónků. V průběhu celého odpoledne se malí soutěžící mohli svézt na koníkovi nebo si vyzkoušet pilotování buginy, v modrém stanu se mnozí nechali zkrášlit a vybrali si obrázek, který jim naši šikovní malíři namalovali na obličej. Malí soutěžící, kteří prošli všechna stanoviště a splnili je, si po zásluze došli pro tombolu. A ti, kteří navíc ještě rádi malují a zpívají, dostali za obrázek nebo zazpívanou písničku další odměnu. Sladkou tečkou za soutěžním odpolednem byl pro děti kousek skvělého dortu, který dostaly od jednoho z našich sponzorů.

A nebyl by to ten správný dětský den, kdyby k večeru neproběhla oblíbená "židličkovaná", neodmyslitelná součást naší akce, ve které vždy děti urputně zápolí a radují se z každého kola, kterým se přiblíží k vítězství. Spokojené a šťastné tváře dětí a pochvalné reakce rodičů i prarodičů jsou pro nás velkou odměnou. Vážíme si toho, že se vám, děti i dospělí, na dětském dni ve Velkých Heřmanicích líbilo.

Na závěr nám dovolte poděkovat všem sponzorům, podporovatelům, členům sboru, kamarádům a známým, kteří se jakoukoli měrou podíleli na uskutečnění celé akce. Podpory vás všech si nesmírně ceníme a děkujeme.

 

Fotogalerie: Dětské odpoledne 16.8.

Tato fotogalerie je prázdná.

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode