Třetí srpnová sobota patřila dětem

V sobotu 17. srpna 2013 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů ve Velkých Heřmanicích pro děti tradiční zábavné odpoledne, které bylo již po deváté zahájeno na sportovním hřišti ve Velkých Heřmanicích ve 14:00 hodin. Na děti čekalo tuto prosluněnou sobotu celkem 11 stanovišť s různými úkoly, při kterých musely prokázat svou rychlost, hbitost, ale i trpělivost, zručnost a důvtip. U každého stanoviště byli za své snažení malí soutěžící vždy odměněni sladkostí nebo malým dárkem. Kromě jednotlivých disciplín čekaly na děti dvě kobylky, na kterých se, stejně jako na bugině, mohly svézt zadarmo v areálu sportoviště. U vstupu dostávaly ke vstupence navíc ještě lístek na limču a zmrzlinu, které si mohly během odpoledne vyzvednout v občerstvení také zadarmo. A kdo z dětí ještě nevyčerpal všechny své síly, mohl ještě namalovat obrázek, zazpívat písničku anebo si nechat pomalovat obličej. O zábavu bylo postaráno, až do večera děti soutěžily, zpívaly, hrály si, dočkaly se i oblíbené "židličkované", které se potom zúčastnili i dospělí.

Stejně jako předchozí dětská odpoledne, ani to letošní bychom nepřipravili bez podpory všech sponzorů a bez dobrovolných příspěvků přítomných návštěvníků. Není jednoduché v dnešní době najít prostředky navíc a přispět na naši akci, každé podpory a pomoci si proto nesmírně vážíme. Děkujeme všem sponzorům, kamarádům, známým, kolegům hasičům i nehasičům za jejich obětavou pomoc. Dětem děkujeme za účast, která byla na rozlohu naší osady nevídaná (170 dětí). Je to pro nás velká odměna, když vidíme, že se u nás dětem líbí.

Příští rok nás čeká výroční desáté dětské odpoledne plné zábavy, her a dárků, tak nám držte palce, ať to klapne stejně jako letos!

Fotogalerie: Dětský den 17.8.

Tato fotogalerie je prázdná.