Hry bez hranic 14.7.

V sobotu 14. července 2012 se konal další ročník Her bez hranic. Letos se na základě tradice postarali o organizaci celého herního odpoledne vítězové předešlých Her - družstvo s názvem Čiperova Lhota ze Starcovy Lhoty u Nadějkova. Mezi přihlášenými smíšenými týmy nechybělo již po šesté naše družstvo Wowarů z Velkých Heřmanic, aby poměřilo své síly spolu s dalšími týmy ze Společenství obcí Čertovo břemeno.

Sobotní klání se neneslo v duchu konkrétního tématu jako tomu bylo loni na Brabeništi v Libenicích. Soutěže se soustředily především na rychlost a čas, prověřovaly fyzickou zdatnost a hbitost všech zúčastněných týmů. Našemu družstvu se tento rok příliš nedařilo, umístilo se na 10. místě. I tak bylo odpoledne strávené ve Starcově Lhotě příjemné a zábavné. Vítězem Her bez hranic pro tento rok se stalo družstvo z Nadějkova, kam se budeme těšit příště.

Zvláštní poděkování chceme poslat všem, kteří nás přijeli do Starcovy Lhoty podpořit a povzbuzovali nás. Děkujeme! Příští rok vás zveme do Nadějkova!