turnaj v Člověče, nezlob se! 25. února ve velkých heřmanicích

V sobotu 25. února 2012 ve 13:30 hodin odstartoval v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích 2. ročník turnaje v Člověče, nezlob se!, kterého se zúčastnilo 21 dětí. Celkem ve čtyřech kolech se všechny děti přesvědčily o tom, že tato hra je skutečně jen a jen o štěstí a pravděpodobnost, že na kostce padne jednička, je stejně veliká jako pravděpodobnost, že padne šestka. Po odehrání všech kol byly sečteny body a následovalo vyhlášení výsledků. Každé dítko si odneslo odměnu, pro hráče umístěné na stupních vítězů byly navíc připraveny poháry.

Po skončení dětského turnaje následoval turnaj v "Člověče" pro dospělé. Tohoto dospěláckého klání, které odstartovalo v 19:00 hodin, se  zúčastnilo celkem 32 dospělých. I dospělí hráli ve čtyřech kolech, která se na závěr večera vyhodnotila. Všichni dospělí hráči dostali sladkou odměnu a nejlepší tři ještě poháry.

Poháry pro vítěze turnaje v Člověče, nezlob se! věnoval pan Matoušek a tímto mu za tento dar velmi děkujeme. Poděkování směřuje i všem členům SDH Velké Heřmanice, kteří zajistili přípravu tohoto turnaje a podíleli se na jeho průběhu, dík patří také všem zúčastněným hráčům a divákům.

Výsledky dětského turnaje:

1. Nikola Rohlíčková, Heřmaničky
  2. Jiřina Kocurová, Peklo
  3. Jakub Matoušek, Heřmaničky

Výsledky turnaje pro dospělé:

1. Jiří Vrtiška, Velké Heřmanice
  2. Hana Cmíralová, Heřmaničky
  3. Hana Čermáková, Libíň

Fotogalerie: Člověče, nezlob se! 25. 2.