Nohejbalový turnaj o pohár hasičů z Velkých Heřmanic

18. června 2011 proběhl na hřišti ve Velkých Heřmanicích v pořadí již šestý ročník turnaje v nohejbalu, kterého se opět zúčastnilo 12 družstev. Když jsme se brzy ráno pustili do příprav, mnozí z nás nevěřili, že se bude nějaký turnaj vůbec konat. Nebe bylo šedivé a smutné, chvílemi pršelo, nálada pokažená. I přesto jsme vše připravili a doufali, že se počasí umoudří. A umoudřilo, byť ne na celý den. K večeru se strhl silný déšť, který proměnil hrací plochu v jednu velkou louži, a turnaj nemohl pokračovat. Souboje o postup do semifinále a zápasy o 3. a 1. místo neproběhly a umístění všech družstev muselo být na základě výsledků ze základních skupin dopočítáno. Stejně jako loni, i letos probíhalo předávání cen a diplomů poněkud kvapněji a pod deštníkem, pohár největší spolu s novým putovním pohárem byl předán Wowarům z Velkých Heřmanic, kteří uhájili loňské umístění a zvítězili. Jejich vítězství bylo zasloužené, vyhráli všechny zápasy v základní skupině a získali tak v celkovém součtu nejvíce bodů.

Tímto bychom rádi poděkovali všem sportovním fanouškům, kteří přišli na hřiště do Velkých Heřmanic, ať už za účelem zhlédnout zajímavá sportovní utkání, nebo za účelem posedět u dobrého piva a popovídat si se sousedy a přáteli. Děkujeme, že jste přišli! Naše poděkování směřuje též ke všem hráčům, protože bez nich by žádný turnaj nebyl.

Výsledky turnaje:

1.      Wowaři z Velkých Heřmanic

2.      Žízeň z Votic

3.      Hekři z Votic

4.      Citróni z Benešova

5.      TDI

6.      Gembleři z Heřmaniček

7.      Čmeláci z Jankovských Otradovic

8.      Něco vymysli

9.      Smilkov

10.    Velké Heřmanice

11.    Šumado

12.    Tvrdý játra

Fotogalerie: Nohejbalový turnaj 18.6.