Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

  Hry bez hranic pro rok 2011 na Brabeništi v Libenicích

V sobotu 2. července 2011 se konal další ročník Her bez hranic. Letos byli zástupci všech 17 přihlášených družstev přivítáni na Brabeništi v Libenicích – na základě tradice se postarali o organizaci celého herního odpoledne vítězové předešlých Her Brabenci z Libenic. Mezi přihlášenými nechybělo již po páté naše družstvo Wowarů z Velkých Heřmanic.

Družstva se sešla na Brabeništi, čemuž odpovídala náplň jednotlivých disciplín. Soutěžící si vyzkoušeli, čím vším si musí ve svém životě projít malí mravenečkové – např. si vyzkoušeli, jak se staví takové mraveniště, či jak co nejrychleji sehnat potravu pro své kamarády. Soutěžní úkoly byly rozmanité a dobře promyšlené. Libenické klání uzavřel úkol s názvem mravenčí taneček, který si každé družstvo mělo připravit na píseň o mravencích. Každý z předvedených tanečků byl velmi originální.

Naše družstvo si v Libenicích vedlo nad očekávání velmi dobře, v konečném součtu bodů se umístilo na 4. místě. Jen nás trochu mrzelo, že jsme nedosáhli na jeden z krásných pohárů, které byly určeny pro stupně nejvyšší. Na prvním místě se umístilo družstvo z Čiperovy Lhoty, které se na Hry tento rok přihlásilo poprvé. Do příštího roku jim budeme držet palce, ať se jim organizaci Her podaří.

Libeničtí Hry bez hranic stejně jako Jistebničtí loni precizně připravili, za což jim patří dík. Naše poděkování směřuje i k hudební skupině, která všem, kteří na Brabeništi vydrželi do večera, zpříjemnila zábavu.

Zvláštní poděkování chceme poslat všem našim fanouškům, kteří nás do Libenic přijeli podpořit a povzbuzovali nás. Děkujeme. Příští rok se sejdeme v Čiperově-Starcově Lhotě!

 

HRY BEZ HRANIC  Libenice - Brabeniště 2. 7. 2011

NÁZEV

BODY

POŘADÍ

Čiperova Lhota

133

1

Jistebnice

132

2

Kamenná Lhota

128

3

Wowaři Velké Heřmanice

126

4

Hasiči Pikov

122

5

Nadějkov

122

5

Červený Újezd

116

7

Gamb Borotín

108

8

Orlov

106

9

Traverza Mezno

103

10

Boříci Horní Borek

98

11

Nové Dvory

97

12

Sokolíci Ješetice

88

13

Drtiči Střezimíř

88

13

Sušetice

81

15

Smrkovské království

76

16

Rychlíci Lažany

76

16

Fotogalerie: Hry bez hranic 2.7.

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode