Nohejbalový turnaj o pohár hasičů z velkých heřmanic

O pohár hasičů z Velkých Heřmanic se v sobotu 17. července 2010 již po páté pralo celkem 12 družstev. Na turnaji nechyběl obhájce titulu tým „Žízeň“ z Votic, který si i letos vedl velmi dobře, ale loňské vítězství neobhájil a umístil se na bronzové příčce. O prvenství se popral tým místních „Wowarů“ s votickými „Hackery“, s vítězi nohejbalového turnaje z roku 2007. „Wowaři“ svého soupeře porazili a mohli se radovat z historicky prvního zisku putovního poháru na domácí půdě. Štěstí se na ně konečně usmálo.

Počasí navzdory předpovědím soutěžícím přálo, déšť přišel až v samotném závěru turnaje, předání cen a diplomů tak probíhalo trochu kvapněji a pod deštníkem.

Všichni ti, co přišli sledovat, jak se vyvíjí boj o putovní pohár, mohli hasit žízeň u dobrého piva a k tomu si dát něco dobrého k zakousnutí.

I zde chceme poděkovat všem sportovním fanouškům, že k nám na hřiště do Velkých Heřmanic přišli. Náš dík patří i všem hráčům, protože bez nich by turnaj nebyl turnajem. Divákům nabídli skutečnou podívanou.

Výsledky turnaje:

1. Wowaři z Velkých Heřmanic