Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

3. první fáze realizace sportovního a oddychového zázemí

 

Na Odboru životního prostředí jsme žádali o povolení vykácet sedm neudržovaných a poškozených lip. Po souhlasu tohoto úřadu jsme v sobotu 23. února 2008 vytrhali tyto lípy a rozhrnuli hromady země, které byly na náves přivezeny.

 

V neděli 24. února se na návsi sešlo celkem 15 hasičů, kteří se postarali o celkové zpracování poražených stromů. Kmeny stromů jsme rozřezali na palivo, které použijeme při vytápění hasičské zbrojnice, a větve jsme odvezli na čarodějnice.

 

3. května jsme v počtu 17ti členů za pomoci těžké techniky, lopat a hrábí srovnali terén, dále jsme vybrali kamínky a nakonec zaseli trávu, která se velice dobře ujmula i proto, že jsme ji pravidelně chodili zalévat.

Fotogalerie: 3. první fáze realizace sportovního a oddychového zázemí

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode