Sbor dobrovolných hasičů Velké Heřmanice

1.myšlenka udržby návsi

 

5. dubna 2007 se členové výboru zúčastnili zasedání obecního zastupitelstva v Heřmaničkách, kde vznesli návrh na úpravu návsi, která byla dlouhá léta zanedbávaná. Zastupitelstvo naší iniciativu přivítalo s velkým nadšením a přislíbilo nám zapůjčení křovinořezu a úhradu benzínu do něj.
15. dubna 2007 proběhla brigáda členů SDH Velké Heřmanice s přispěním obyvatel Velkých Heřmanic. Vyřezali jsme poškozené stromy a shrabali listí a posekanou trávu. V druhé polovině dubna proběhla ještě úprava pomníku obětem 1.světové války. Vytrhali jsme keře, natřeli plot, zasázeli nové rostliny a vytvořili chodník okolo pomníku.
Po těchto úpravách nám bylo líto nechat toto místo nevyužité a proto se v našich hlavách zrodil nápad na vybudování místa odpočinku pro děti i dospělé.

Fotogalerie: 1.myšlenka udržby návsi

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Web Created by SDH Velké Heřmanice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode