Výroční valná hromada 2010

27.11.2010 se od 19:00 hodin v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích konala výroční valná hromada, které se zúčastnilo 39 členů z celkových 55 a 2 hosté.

V nové klubovně hasičské zbrojnice jsme si připomněli vše, co jsme letošní rok udělali a naplánovali jsme si do příštího roku tyto cíle: uspořádat výroční valnou hromadu okrsku Heřmaničky, uspořádat okrskovou hasičskou soutěž, zúčastnit se této soutěže v počtu 2 družstev mužů a 1 družstva žen, zúčastnit se denního taktického cvičení, uspořádat přednášku o první pomoci, uspořádat čtyři kulturní akce, udržovat techniku a výzbroj, reprezentovat obec na různých kulturních a sportovních akcích, odpracovat 500 brigádnických hodin.

Hosté: starosta obce pan ing. Jaroslav Cmíral, zástupce okrskového výboru paní Marta Spálenková.