Turnaj v nohejbalu červen 2007

19.10.2008 20:46

23.6.2007 se ve Velkých Heřmanicích konal druhý ročník turnaje v nohejbalu. Letošní rok se přihlásilo jedenáct týmů, což slibovalo den nabitý řadou sportovních utkání. Kdo na hřiště ve Velkých Heřmanicích zavítal, jistě nelitoval. Hráči nám přichystali příjemnou podívanou. Zápasy byly zajímavé, boje o umístění a vytoužené poháry s sebou přinesly chvíle napětí a očekávání, kdo vlastně vyhraje celý turnaj a k tomu i putovní pohár. Zaslouženě vyhrál tým "Hackerů" z Votic, který pokořil domácí tým "Wowarů". Nechybělo ani prima posezení s přáteli a příbuznými u dobrého pivečka, klobásky a dalších dobrůtek.

Tuto akci podpořili: Pavelkovi, Dolejší, Matouškovi, Poskočilovi, Arrowsmithovi, Hospůdka "U Orfa"

Výsledky:
1.Hackeři
2.Wowaři z Heřmanic
3.Uganďáci
4.Mlátičky
5.Dědkové
6.Velké Heřmanice
7.Tvrdý játra
8.Mrákotice
9.Dynamo
10.Votičáci