Člověče, nezlob se!, únor 2008

19.10.2008 20:55

V sobotu 16.2.2008 od 13 hodin se v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích konal 1. ročník turnaje v Člověče, nezlob se! Celkem 20 hráčů do věku 15 let poměřilo své síly s kamarády a dalšími vrstevníky. Hra se hrála ve skupině čtyř hráčů, všichni absolvovali čtyři kola, každé z nich mělo stanovený časový limit 30 minut. U každého stolu sledovali hru rozhodčí, vše proběhlo za velmi příjemné atmosféry, děti se usmívali, nikdo se nezlobil, když prohrál. Své ratolesti přišli samozřejmě podpořit rodiče, kteří dětem velmi fandili. Na každé dítko čekal jeden párek v rohlíku zdarma, k tomu pití, co hrdlo ráčilo. Dále bylo pro každého z přítomných dospěláků připraveno dobré pivo, limo a k snědku také párek v rohlíku nebo zdarma domácí gulášek. Žádný z hráčů neodcházel s prázdnou. Každý, kdo se turnaje zúčastnil, obdržel dïplom, něco na zub a pět nejlepších hráčů bylo odměněno hodnotnou cenou. Hráčům na prvních třech místech po právu náleželi medaile, které jim udělali ohromnou radost. Pro posledního byla přichystána hra Člověče, nezlob se! Jako cena útěchy a taky aby si mohl do příštího roku natrénovat lepší strategii. Po ukončení turnaje následovala volná zábava, kdy si děti z heřmanské hasičarny udělali malou diskotéku. Jak sliboval plakát, k večeru se role otočili a své schopnosti předvedli rodiče, členové a přátelé sboru. Souboj ,,dospěláků" byl velice napínavý a plný zvratů.
A kdo se procházel na první příčky? To se dočtete v přiložené výsledkové listině.
DĚTI DO 15 LET
POŘADÍ JMÉNO