Hasičská soutěž v Arnoštovicích 2009

V sobotu 23.5.2009 proběhla v Arnoštovicích okrsková hasičská soutěž v požárním sportu okrsku Heřmaničky. Soutěže se zúčastnilo družstvo žen z Heřmaniček, Smilkova a z Velkých Heřmanic, družstvo mužů z Arnoštovic, Smilkova, dvě družstva z Velkých Heřmanic, z Heřmaniček a z Ješetic. Také se zúčastnilo starší družstvo žen z Arnoštovic. Letošní rok přinesl nečekaně vyrovnané klání, ve kterém každá chyba znamenala propad v celkovém umístění. Toto postihlo právě naše družstvo mužů, které po kuriózním připoutání hadice ke kalhotám jednoho z našich členů přišlo o první místo a skončilo až šesté. Bohužel se nedařilo ani našemu druhému družstvu mužů. Jedinou radost nám udělalo družstvo žen, kterému jen o 0,4 vteřiny uniklo první místo.

Doufáme, že smůlu jsme si pro letošek vybrali a příští rok nám bude štěstí více nakloněno.

Po slavnostním vyhodnocení a ukončení soutěže byla pro soutěžící a ostatní příznivce uspořádána taneční zábava v kulturním domě v Arnoštovicích, kde se většina členů nejen našeho sboru náležitě bavila. Celý večer naše veselí doprovázela hudební skupina POPRASK.

Chceme poděkovat všem, kteří nás přišli podpořit a fandili nám. Příští rok se polepšíme! :-)

výsledky:

Ženy mladší: