Člověče, nezlob se!

8. února 2014 od 13:00 hodin se v hasičské zbrojnici ve Velkých Heřmanicích uskutečnil již čtvrtý ročník turnaje v Člověče, nezlob se!, kterého se zúčastnilo celkem šestnáct malých i větších soutěžících. Ti museli spoléhat především na své štěstí, které je při hodu kostkou tolik nezbytné. I letos poměřily děti své síly ve čtyřech kolech, po kterých se sečetly body a byly vyhlášeny výsledky. Nikdo neodcházel s prázdnou, děti byly za své snažení odměněny sladkou odměnou, první tři umístění získali na památku poháry. Turnaj však tímto okamžikem nekončil. Do hasičské zbrojnice přicházeli další soutěžící, tentokrát dospělí. Ti se poprali o vítězství v počtu 32 hráčů. Jsme rádi, že k nám dospělí dorazili v tak hojném počtu, je vidět, že i mezi dospělými jsou lidé, kteří si rádi zasoutěží a pobaví se.

Děkujeme všem hráčům za účast, členům sboru za zajištění turnaje a občerstvení.